Paris 2024

Paris 2024
 

De Vragen

1. Goud Zeilen IQfoil list
  • Byron Kokkalanis
  • Ching Yin Cheng
  • Elia Colombo
  • Ethan Westera
  • Francisco Saubidet Birkner
  • Grae Morris
  • Ignacio Baltasar
  • Jakob Eklund
  • Jingye Huang
  • Johan Søe
  • Josh Armit
  • Luuc van Opzeeland
  • Makoto Tomizawa
  • Mateus Isaac
  • Nicolas Goyard
  • Nicolò Renna
  • Noah Lyons
  • Paweł Tarnowski
  • Rami Boudrouma
  • Robert Kubin
  • Rytis Jasiūnas
  • Sam Sills
  • Sebastian Kördel
  • Tom Reuveny
Goud dames list
  • Chiara Ferretti
  • Dominique Stater
  • Emma Wilson
  • Hélène Noesmoen
  • Ingrid Puusta
  • Johanna Hjertberg
  • Kateřina Švíková
  • Kwan Ching Ma
  • Lina Eržen
  • Lorena Abicht
  • Maja Dziarnowska
  • María Bazo
  • Mariana Aguillar
  • Marta Maggetti
  • Merve Vatan
  • Mina Mobekk
  • Natasa Lappa
  • Palma Čargo
  • Pilar Lamadrid
  • Sara Wennekes
  • Sharon Kantor
  • Theresa Steinlein
  • Veerle ten Have
  • Zheng Yan
2. Goud Judo +100kg list
  • Alisher Yusupov
  • Andy Granda
  • Bubacar Mane
  • Enej Marinič
  • Erik Abramov
  • Gerard Takayawa
  • Guram Tushishvili
  • İbrahim Tataroğlu
  • Jelle Snippe
  • Lukáš Krpálek
  • Magomedomar Magomedomarov
  • Márius Fízel
  • Martti Puumalainen
  • Mbagnick Ndiaye
  • Min-Jong Kim
  • Mohamed El Mehdi Lili
  • Odkhüügiin Tsetsentsengel
  • Rafael Silva
  • Tatsuru Saito
  • Teddy Riner
  • Temur Rakhimov
  • Ushangi Kokauri
Goud <63kg list
  • Amina Belkadi
  • Andreja Leški
  • Angelika Szymańska
  • Anriquelis Barrios
  • Bárbara Timo
  • Catherine Beauchemin-Pinard
  • Clarisse Agbegnenou
  • Cristina Cabaña
  • Esmigul Kuyulova
  • Eter Askilashvili
  • Gili Sharir
  • Ji-Su Kim
  • Joanne van Lieshout
  • Jong Tang
  • Katarina Krišto
  • Katharina Haecker
  • Ketleyn Quadros
  • Kiyomi Watanabe
  • Laura Fazliu
  • Lubjana Piovesana
  • Lucy Renshall
  • Maylín del Toro Carvajal
  • Miku Takaichi
  • Nadia Matchiko Guimendego
  • Prisca Awiti Alcaraz
  • Renata Zachová
  • Savita Russo
  • Szofi Özbas
3. Goud BMX list
  • Alfredo Campo
  • Cameron Wood
  • Carlos Ramírez
  • Cédric Butti
  • Dave van der Burg
  • Dean Reeves
  • Diego Arboleda
  • Gonzalo Molina
  • Izaac Kennedy
  • Jaymio Brink
  • Joris Daudet
  • Kamren Larsen
  • Komet Sukprasert
  • Kristens Krīgers
  • Kye Whyte
  • Mateo Carmona
  • Mauricio Molina
  • Philip Schaub
  • Pietro Bertagnoli
  • Rico Bearman
  • Romain Mahieu
  • Ruben Gommers
  • Simon Marquart
  • Sylvain André
Goud dames list
  • Alina Beck
  • Alise Willoughby
  • Axelle Étienne
  • Bethany Shriever
  • Daleny Vaughn
  • Elke Vanhoof
  • Felicia Stancil
  • Gaby Bolle
  • Laura Smulders
  • Lauren Reynolds
  • Leila Walker
  • Malene Kejlstrup
  • Manon Veenstra
  • Mariana Pajón
  • Merel Smulders
  • Miyanda Maseti
  • Molly Simpson
  • Nadine Aeberhard
  • Paula Reis Santos
  • Sae Hatakeyama
  • Saya Sakakibara
  • Shanayah Howell
  • Veronika Stūriška
  • Zoé Claessens
4. Goud 200 meter schoolslag list
  • Abdul Aziz Al-Obaidly
  • Aleksas Savickas
  • Amro Al-Wir
  • Anton McKee
  • Arno Kamminga
  • Casper Corbeau
  • Daniils Bobrovs
  • Erik Persson
  • Haiyang Qin
  • Ippei Watanabe
  • Jan Kałusowski
  • Josh Matheny
  • Julio Horrego
  • Léon Marchand
  • Lyubomir Epitropov
  • Matt Fallon
  • Matti Mattsson
  • Miguel De Lara
  • Saud Ghali
  • Sung-Jae Cho
  • Yu Hanaguruma
  • Zac Stubblety-Cook
  • Zhihao Dong
Goud dames list
  • Elia Ramsay
  • Francesca Fangio
  • Jenna Strauch
  • Jessica Vall
  • Kate Douglass
  • Kaylene Corbett
  • Kelsey Wog
  • Kotryna Teterevkova
  • Kristýna Horská
  • Lilly King
  • Mona McSharry
  • Reona Aoki
  • Satomi Suzuki
  • Shiwen Ye
  • Sydney Pickrem
  • Tatjana Schoenmaker
  • Tes Schouten
  • Thea Blomsterberg
5. Goud 100 meter list
  • Aaron Brown
  • Abdul Hakim Sani Brown
  • Abdul-Rasheed Saminu
  • Ackeem Blake
  • Ahmed Essabai
  • Akani Simbine
  • Akihiro Higashida
  • Ali Anwar Al-Balushi
  • Andre De Grasse
  • Arthur Cissé
  • Benjamin Azamati-Kwaku
  • Benjamin Richardson
  • Beppe Grillo
  • Cejhae Greene
  • Chituru Ali
  • Devin Augustine
  • Dorian Keletela
  • Duan Asemota
  • Emanuel Archibald
  • Emmanuel Eseme
  • Emmanuel Matadi
  • Erik Cardoso
  • Favour Ashe
  • Felipe Bardi
  • Ferdinand Omanyala
  • Fred Kerley
  • Godson Oghenebrume
  • Hassan Taftian
  • Henrik Larsson
  • Ibadulla Adam
  • Jeremiah Azu
  • Jhonny Renteria
  • José González
  • Joshua Hartmann
  • Karalo Maibuca
  • Kayhan Özer
  • Kenneth Bednarek
  • Kishane Thompson
  • Lalu Muhammad Zohri
  • Lamont Marcell Jacobs
  • Letsile Tebogo
  • Loie Hinchliffe
  • Maleselo Fukofuko
  • Markus Fuchs
  • Melique Garcia
  • Muhd Azeem Fahmi
  • Noa Bibi
  • Noah Lyles
  • Oblique Seville
  • Oliwer Wdowik
  • Owen Ansah
  • Paulo André de Oliveira
  • Puripol Boonson
  • Remigio Villarubia
  • Reynaldo Espinosa
  • Rikkoi Brathwaite
  • Rohan Browning
  • Ronal Longa
  • Ryuichiro Sakai
  • Samir Elifai
  • Sha Mahmood Noor Zahi
  • Shainer Reginfo
  • Shaun Gill
  • Shaun Maswanganyi
  • Simon Hansen
  • Taha Hussein Yaseen
  • Terrence Jones
  • Usheoritse Itsekiri
  • Waisake Tewa
  • Wanya McCoy
  • Wissy Henda Moukoula
  • Zharnel Hughes
  • Zhenye Xie
Goud dames list
  • Alessandra Gasparelli
  • Ana Azevedo
  • Ángela Tenorio
  • Audrey Leduc
  • Boglárka Takács
  • Bree Masters
  • Cecilia Tamayo-Garza
  • Daryll Neita
  • Delphine N'Kansa
  • Dina Asher-Smith
  • Divorcelli Smith-Barnett
  • Ella Connoly
  • Ewa Swoboda
  • Farzaneh Fasihi
  • Favour Ofili
  • Gémima Joseph
  • Géraldine Frey
  • Gina Bass
  • Gina Lückenkemper
  • Gladymar Torres
  • Imani-Lara Lansiquot
  • Jacqueline Madogo
  • Joella Lloyd
  • Julia Hendriksson
  • Julien Alfred
  • Karolína Maňasová
  • Kimia Yousofi
  • Leah Bertrand
  • Lika Kharchilava
  • Lorène Bazolo
  • Lotta Kemppinen
  • Maboundou Koné
  • Magdalena Stefanowicz
  • Manqi Ge
  • Marie-Charlotte Gastaud
  • Marie-Josée Ta Lou
  • Maryam Al Farsi
  • Melissa Jefferson
  • Michelle-Lee Ahye
  • Mujinga Kambundji
  • Naomi Akakpo
  • Olivia Fotopoulou
  • Patrizia van der Weken
  • Polyniki Emmanouilidou
  • Rani Rosius
  • Rebekka Haase
  • Rosemary Chukwuma
  • Salomé Kora
  • Sha'Carri Richardson
  • Shahad Mohammed
  • Shanti Pereira
  • Shelly-Ann Fraser
  • Shericka Jackson
  • Thelma Davies
  • Tia Clayton
  • Tima Godbless
  • Tristan Evelyn
  • Twanisha Terry
  • Viktória Forster
  • Vitória Cristina Rosa
  • Xenia Hiebert
  • Yunisleidy García
  • Zaynab Dosso
  • Zoe Hobbs
6. Goud Handbal heren list
  • Argentinië
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Egypte
  • Frankrijk
  • Hongarije
  • Japan
  • Kroatië
  • Noorwegen
  • Slovenië
  • Spanje
  • Zweden
Goud Handbal dames list
  • Angola
  • Brazilië
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Hongarije
  • Nederland
  • Noorwegen
  • Slovenië
  • Spanje
  • Zuid-Korea
  • Zweden
7. Punten Zevenkamp Anouk Vetter (marge van 7)
8. Goud Schermen Epee list
  • Ahmed Elsayed
  • Alexis Bayard
  • Andrea Santarelli
  • Davide Di Veroli
  • Elmir Alimzhanov
  • Federico Vismara
  • Francisco Limardo
  • Gabriel Lugo
  • Gergely Siklósi
  • Harry Saner
  • Houssam El Kord
  • Jae-Won Kim
  • Jakub Jurka
  • Jhon Édison Rodríguez
  • Jiri Beran
  • Kazuyasu Minobe
  • Koki Kano
  • Luidgi Midleton
  • Martin Rubeš
  • Masaru Yamada
  • Máté Tamás Koch
  • Mohamed Elsayed
  • Mohamed Yasseen
  • Neisser Loyola
  • Nicholas Zhang
  • Romain Cannone
  • Rubén Limardo
  • Ruslan Kurbanov
  • Tibor Adrasfi
  • Tristan Tulen
  • Vadim Sharlaimov
  • Wai Hang Ho
  • Yannick Borel
  • Yuval Freilich
  • Zijie Wang
Bonus: Prestatie Tristan Tulen list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Kwartfinale
  • Laatste 16
  • Tweede ronde
  • Eerste ronde
  • Geen deelname
9. Femke Bol 400 meter horden list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Vijfde plaats
  • Zesde plaats
  • Zevende plaats
  • Achtste plaats
  • DNF of DQ finale
  • Halve finale
  • Heats
  • Geen deelname
400 meter list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Vijfde plaats
  • Zesde plaats
  • Zevende plaats
  • Achtste plaats
  • DNF of DQ finale
  • Halve finale
  • Heats
  • Geen deelname
4 x 400 meter dames list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Vijfde plaats
  • Zesde plaats
  • Zevende plaats
  • Achtste plaats
  • DNF of DQ finale
  • Heats
  • Geen deelname
10. Harrie Lavreysen Team Sprint list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Vijfde plaats
  • Zesde plaats
  • Zevende plaats
  • Achtste plaats
  • DNF of DQ finale
  • Geen deelname
Individuele Sprint list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • DNF of DQ finales
  • Kwartfinale
  • Laatste 16
  • Tweede ronde
  • Eerste ronde
  • Geen deelname
Keirin list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Vijfde plaats
  • Zesde plaats
  • DNF of DQ finale
  • Halve finale
  • Kwartfinale
  • Eerste ronde
  • Geen deelname
11. Goud Beachvolleybal list
  • Alex Ranghieri / Adrian Carambula
  • Anders Mol / Christian Sørum
  • Cherif Younousse / Ahmed Tijan
  • David Åhman / Jonatan Hellvig
  • Evandro Oliveira / Arthur Lanci
  • George Wanderley / André Stein
  • Julian Hörl / Alexander Horst
  • Marco Grimalt / Esteban Grimalt
  • Mark Nicolaidis / Izac Carracher
  • Matthew Immers / Steven van de Velde
  • Michał Bryl / Bartosz Łosiak
  • Miles Evans / Chase Budinger
  • Miles Partain / Andrew Benesh
  • Mohammed Abicha / Zouheir Elraoui
  • Nils Ehlers / Clemens Wickler
  • Noslen Díaz / Jorge Alayo
  • Ondřej Perušič / David Schweiner
  • Pablo Herrera / Adrián Gavira
  • Rémi Bassereau / Julien Lyneel
  • Sam Schachter / Dan Dearing
  • Samuele Cottafava / Paulo Nicolai
  • Stefan Boermans / Yorick de Groot
  • Thomas Hodges / Zachery Schubert
  • Youssef Krou / Arnaud Gauthier-Rat
Goud dames list
  • Akiko Hasegawa / Miki Ishii
  • Ana Patrícia / Eduarda Duda Santos
  • Barbora Hermannová / Sára Štochlová
  • Carolina Solberg / Bárbara Seixas
  • Chen Xue / Xinyi Xia
  • Clémence Vieira / Aline Chamerau
  • Daniela Álvarez Mendoza / Tania Moreno
  • Esmée Böbner / Zoé Vergé-Dépré
  • Giuliana Poletti / Michelle Valiente
  • Heather Bansley / Sophie Bokovec
  • Katja Stam / Raïsa Schoon
  • Kirsten Nuss / Taryn Kloth
  • Laura Ludwig / Louisa Lippmann
  • Lézana Placette / Alexia Richard
  • Liliana Fernández / Paula Soria
  • Mariafe Artacho del Solar / Taliqua Clancy
  • Marwa Abdelhady / Doaa Elghobashy
  • Melissa Humana-Peredes / Brandie Wilkerson
  • Monika Paulikienė / Ainė Raupelytė
  • Sara Hughes / Kelly Cheng
  • Svenja Müller / Cinja Tillmann
  • Tanja Hüberli / Nina Brunner
  • Tīna Graudiņa / Anastasija Kravčenoka
  • Valentina Gottardi / Marta Menegatti
12. Goud Waterpolo dames list
  • Australië
  • Canada
  • China
  • Frankrijk
  • Griekenland
  • Hongarije
  • Italië
  • Nederland
  • Spanje
  • Verenigde Staten
Bonus: Prestatie TeamNL list
  • Goud
  • Zilver
  • Brons
  • Vierde plaats
  • Kwartfinale
  • Groepsfase
13. Winnaar Medaillespiegel list
  • Algerije
  • Angola
  • Argentinië
  • Armenië
  • Australië
  • Azerbeidzjan
  • Bahama's
  • Bahrein
  • België
  • Botswana
  • Brazilië
  • Bulgarije
  • Burkina Faso
  • Canada
  • Chili
  • China
  • Colombia
  • Cuba
  • Denemarken
  • Dominicaanse Republiek
  • Duitsland
  • Ecuador
  • Egypte
  • Eritrea
  • Estland
  • Ethiopië
  • Fiji
  • Filipijnen
  • Finland
  • Frankrijk
  • Georgië
  • Griekenland
  • Groot-Brittannië
  • Guatemala
  • Hongarije
  • Ierland
  • India
  • Indonesië
  • Iran
  • Israël
  • Italië
  • Ivoorkust
  • Jamaica
  • Japan
  • Kazachstan
  • Kenia
  • Kirgizië
  • Kosovo
  • Kroatië
  • Letland
  • Litouwen
  • Luxemburg
  • Maleisië
  • Mali
  • Marokko
  • Mexico
  • Moldavië
  • Monaco
  • Mongolië
  • Montenegro
  • Nederland
  • Nieuw-Zeeland
  • Nigeria
  • Noord-Korea
  • Noorwegen
  • Oeganda
  • Oekraïne
  • Oezbekistan
  • Oostenrijk
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Qatar
  • Roemenië
  • Rusland
  • Samoa
  • Servië
  • Singapore
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Spanje
  • Taiwan
  • Thailand
  • Tsjechië
  • Tunesië
  • Turkije
  • Uruguay
  • Venezuela
  • Verenigde Staten
  • Vietnam
  • Wit-Rusland
  • Zambia
  • Zuid-Afrika
  • Zuid-Korea
  • Zuid-Soedan
  • Zweden
  • Zwitserland
Nummer 2 list
  • Algerije
  • Angola
  • Argentinië
  • Armenië
  • Australië
  • Azerbeidzjan
  • Bahama's
  • Bahrein
  • België
  • Botswana
  • Brazilië
  • Bulgarije
  • Burkina Faso
  • Canada
  • Chili
  • China
  • Colombia
  • Cuba
  • Denemarken
  • Dominicaanse Republiek
  • Duitsland
  • Ecuador
  • Egypte
  • Eritrea
  • Estland
  • Ethiopië
  • Fiji
  • Filipijnen
  • Finland
  • Frankrijk
  • Georgië
  • Griekenland
  • Groot-Brittannië
  • Guatemala
  • Hongarije
  • Ierland
  • India
  • Indonesië
  • Iran
  • Israël
  • Italië
  • Ivoorkust
  • Jamaica
  • Japan
  • Kazachstan
  • Kenia
  • Kirgizië
  • Kosovo
  • Kroatië
  • Letland
  • Litouwen
  • Luxemburg
  • Maleisië
  • Mali
  • Marokko
  • Mexico
  • Moldavië
  • Monaco
  • Mongolië
  • Montenegro
  • Nederland
  • Nieuw-Zeeland
  • Nigeria
  • Noord-Korea
  • Noorwegen
  • Oeganda
  • Oekraïne
  • Oezbekistan
  • Oostenrijk
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Qatar
  • Roemenië
  • Rusland
  • Samoa
  • Servië
  • Singapore
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Spanje
  • Taiwan
  • Thailand
  • Tsjechië
  • Tunesië
  • Turkije
  • Uruguay
  • Venezuela
  • Verenigde Staten
  • Vietnam
  • Wit-Rusland
  • Zambia
  • Zuid-Afrika
  • Zuid-Korea
  • Zuid-Soedan
  • Zweden
  • Zwitserland
Nummer 3 list
  • Algerije
  • Angola
  • Argentinië
  • Armenië
  • Australië
  • Azerbeidzjan
  • Bahama's
  • Bahrein
  • België
  • Botswana
  • Brazilië
  • Bulgarije
  • Burkina Faso
  • Canada
  • Chili
  • China
  • Colombia
  • Cuba
  • Denemarken
  • Dominicaanse Republiek
  • Duitsland
  • Ecuador
  • Egypte
  • Eritrea
  • Estland
  • Ethiopië
  • Fiji
  • Filipijnen
  • Finland
  • Frankrijk
  • Georgië
  • Griekenland
  • Groot-Brittannië
  • Guatemala
  • Hongarije
  • Ierland
  • India
  • Indonesië
  • Iran
  • Israël
  • Italië
  • Ivoorkust
  • Jamaica
  • Japan
  • Kazachstan
  • Kenia
  • Kirgizië
  • Kosovo
  • Kroatië
  • Letland
  • Litouwen
  • Luxemburg
  • Maleisië
  • Mali
  • Marokko
  • Mexico
  • Moldavië
  • Monaco
  • Mongolië
  • Montenegro
  • Nederland
  • Nieuw-Zeeland
  • Nigeria
  • Noord-Korea
  • Noorwegen
  • Oeganda
  • Oekraïne
  • Oezbekistan
  • Oostenrijk
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Qatar
  • Roemenië
  • Rusland
  • Samoa
  • Servië
  • Singapore
  • Slovenië
  • Slowakije
  • Spanje
  • Taiwan
  • Thailand
  • Tsjechië
  • Tunesië
  • Turkije
  • Uruguay
  • Venezuela
  • Verenigde Staten
  • Vietnam
  • Wit-Rusland
  • Zambia
  • Zuid-Afrika
  • Zuid-Korea
  • Zuid-Soedan
  • Zweden
  • Zwitserland

Het Evenement

Informatie over dit evenement volgt nog.

Het Spel

Alle inzendingen en waardes
Verwachte deadline: 26 juli 2024

Alle edities Olympische Spelen:

Seizoen
Rovers
Score
2023/2024
0 %
-  
2023/2024
0 %
-  
2021/2022
99.2 %
20.0
2020/2021
96.2 %
20.0
2020/2021
91.6 %
1.0
2017/2018
93.0 %
10.0
2015/2016
96.0 %
10.0
2015/2016
84.2 %
0.0
2013/2014
97.1 %
5.0
2012/2013
99.1 %
20.0
2009/2010
91.1 %
10.0
2008/2009
96.3 %
10.0
Gepubliceerd op 03/09/2023
Aangepast op 04/09/2023
Auteur: Roversnest