Pyeongchang 2018

Pyeongchang 2018
 

De Vragen

1. eerste goud zuid-korea list
  • AHN Jin Hui
  • AVVAKUMOVA Ekaterina
  • CHA Junhwan
  • CHA Minkyu
  • CHO Hyung Gon
  • CHO Jung Myung
  • CHO Minho
  • CHOI Bogun
  • CHOI Dabin
  • CHOI Jae Woo
  • CHOI Minjeong
  • CHOI Seou
  • CHUNG Jaewon
  • CHUNG Jaewoong
  • CHUNG Ji Hye
  • DALTON Matt
  • FRISCH Aileen Christina
  • FROLINA Anna
  • GAMELIN Alexander
  • GIM Sohui
  • HWANG Daeheon
  • JANG Hyeji
  • JANG Yujin
  • JEON Jungwoo
  • JEONG Haerim
  • JEONG Sophia
  • JOO Hyongjun
  • JU Hyeri
  • JUN Junglin
  • JUNG Donghyun
  • JUNG Jumi
  • KAM Alex Kang Chan
  • KANG Youngseo
  • KIM Alang
  • KIM Boreum
  • KIM Changmin
  • KIM Chohi
  • KIM Dokyoum
  • KIM Dong Woo
  • KIM Donghyun
  • KIM Eunho
  • KIM Eunjung
  • KIM Hanul
  • KIM Ho Jun
  • KIM Hyunki
  • KIM Hyunyung
  • KIM Jisoo
  • KIM Junho
  • KIM Kisung
  • KIM Kyeongae
  • KIM Kyoungeun
  • KIM Kyueun
  • KIM Magnus
  • KIM Minchan
  • KIM Minseok
  • KIM Minseong
  • KIM Minsun
  • KIM Sangkyum
  • KIM Sangwook
  • KIM Seonyeong
  • KIM Taeyun
  • KIM Wonjun
  • KIM Wonjung
  • KIM Yejin
  • KIM Yeongmi
  • KIM Yooran
  • KO Eunjung
  • KWAK Yoongy
  • KWEON Leejun
  • KWON Sunoo
  • LAPSHIN Timofei
  • LEE Chaewon
  • LEE Donku
  • LEE Kangbok
  • LEE Kibok
  • LEE Kijeong
  • LEE Kwang Ki
  • LEE Meehyun
  • LEE Minsik
  • LEE Sangho
  • LEE Sanghwa
  • LEE Seunghoon
  • LEE Youngjun
  • LEE Yubin
  • LIM Hyojun
  • LIM Namkyu
  • MIN Yura
  • MO Taebum
  • MUN Jihee
  • NOH Seonyeong
  • OH Eunsu
  • OH Hyonho
  • PARK Guylim
  • PARK Jeun
  • PARK Jinkyu
  • PARK Jinyong
  • PARK Jiwoo
  • PARK Kyehoon
  • PARK Seunghi
  • PARK Sungje
  • PARK Woosang
  • PLANTE Alex
  • RADUNSKE Brock
  • REGAN Eric
  • SEO Jee Won
  • SEO Jung Hwa
  • SEO Myung Joon
  • SEO Yeongjun
  • SEO Yira
  • SEO Youngwoo
  • SEONG Sehyeon
  • SHIM Sukhee
  • SHIN Dahae
  • SHIN Sanghoon
  • SHIN Sangwoo
  • SUNG Eunryung
  • SWIFT Michael
  • TESTWUIDE Mike
  • WON Yunjong
  • YOUNG Bryan William
  • YUN Sungbin
  • ZZZ Winnaar niet op de lijst
2. goud afdaling alpine ski (heren) list
  • AND Marc OLIVERAS
  • AUS Harry LAIDLAW
  • AUT Hannes REICHELT
  • AUT Matthias MAYER
  • AUT Max FRANZ
  • AUT Vincent KRIECHMAYR
  • BLR Yuri DANILOCHKIN
  • CAN Benjamin THOMSEN
  • CAN Broderick THOMPSON
  • CAN Erik GUAY
  • CAN Manuel OSBORNE PARADIS
  • CRO Istok RODES
  • CRO Natko ZRNCIC DIM
  • CZE Filip FOREJTEK
  • CZE Ondrej BERNDT
  • DEN Christoffer FAARUP
  • FIN Andreas ROMAR
  • FRA Adrien THEAUX
  • FRA Brice ROGER
  • FRA Johan CLAREY
  • FRA Maxence MUZATON
  • GER Andreas SANDER
  • GER Josef FERSTL
  • GER Manuel SCHMID
  • GER Thomas DRESSEN
  • ITA Christof INNERHOFER
  • ITA Dominik PARIS
  • ITA Emanuele BUZZI
  • ITA Matteo MARSAGLIA
  • ITA Peter FILL
  • KOS Albin TAHIRI
  • MDA Christopher HOERL
  • NOR Aksel Lund SVINDAL
  • NOR Aleksander Aamodt KILDE
  • NOR Kjetil JANSRUD
  • NOR Leif Kristian NESTVOLD-HAUGEN
  • OAR Pavel TRIKHICHEV
  • SLO Bostjan KLINE
  • SLO Klemen KOSI
  • SLO Martin CATER
  • SLO Miha HROBAT
  • SRB Marko VUKICEVIC
  • SUI Beat FEUZ
  • SUI Gilles ROULIN
  • SUI Marc GISIN
  • SUI Mauro CAVIEZEL
  • SUI Patrick KUENG
  • SVK Adam ZAMPA
  • SVK Andreas ZAMPA
  • SWE Felix MONSEN
  • USA Bryce BENNETT
  • USA Jared GOLDBERG
  • USA Ted LIGETY
  • USA Thomas BIESEMEYER
  • USA Wiley MAPLE
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
goud afdaling alpine ski (dames) list
  • AUS Greta SMALL
  • AUT Anna VEITH
  • AUT Cornelia HUETTER
  • AUT Nicole SCHMIDHOFER
  • AUT Ramona SIEBENHOFER
  • AUT Stephanie VENIER
  • CAN Candace CRAWFORD
  • CAN Roni REMME
  • CAN Valerie GRENIER
  • CZE Ester LEDECKA
  • FRA Anne-Sophie BARTHET
  • FRA Laura GAUCHE
  • FRA Romane MIRADOLI
  • FRA Tiffany GAUTHIER
  • GER Kira WEIDLE
  • GER Michaela WENIG
  • GER Viktoria REBENSBURG
  • ITA Federica BRIGNONE
  • ITA Johanna SCHNARF
  • ITA Nadia FANCHINI
  • ITA Sofia GOGGIA
  • LIE Tina WEIRATHER
  • MON Alexandra COLETTI
  • NOR Nina HAVER-LOESETH
  • NOR Ragnhild MOWINCKEL
  • ROU Ania Monica CAILL
  • SUI Corinne SUTER
  • SUI Jasmine FLURY
  • SUI Lara GUT
  • SUI Michelle GISIN
  • SVK Barbara KANTOROVA
  • SWE Lisa HOERNBLAD
  • USA Alice MCKENNIS
  • USA Breezy JOHNSON
  • USA Jacqueline WILES
  • USA Lindsey VONN
  • USA Mikaela SHIFFRIN
  • USA Stacey COOK
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
3. goud pursuit biatlon (heren) list
  • AUT David KOMATZ
  • AUT Dominik LANDERTINGER
  • AUT Julian EBERHARD
  • AUT Simon EDER
  • AUT Sven GROSSEGGER
  • AUT Tobias EBERHARD
  • BEL Florent CLAUDE
  • BEL Michael ROESCH
  • BLR Anton SMOLSKI
  • BLR Maksim VARABEI
  • BLR Raman YALIOTNAU
  • BLR Sergey BOCHARNIKOV
  • BLR Vladimir CHEPELIN
  • BUL Anton SINAPOV
  • BUL Dimitar GERDZHIKOV
  • BUL Krasimir ANEV
  • BUL Michail KLETCHEROV
  • BUL Vladimir ILIEV
  • CAN Brendan GREEN
  • CAN Christian GOW
  • CAN Macx DAVIES
  • CAN Nathan SMITH
  • CAN Scott GOW
  • CZE Adam VACLAVIK
  • CZE Jaroslav SOUKUP
  • CZE Michal KRCMAR
  • CZE Michal SLESINGR
  • CZE Ondrej MORAVEC
  • EST Johan TALIHAERM
  • EST Kalev ERMITS
  • EST Kauri KOIV
  • EST Rene ZAHKNA
  • EST Roland LESSING
  • FIN Olli HIIDENSALO
  • FIN Tero SEPPAELAE
  • FIN Tuomas GRONMAN
  • FRA Antonin GUIGONNAT
  • FRA Emilien JACQUELIN
  • FRA Martin FOURCADE
  • FRA Quentin FILLON MAILLET
  • FRA Simon DESTHIEUX
  • FRA Simon FOURCADE
  • GER Arnd PEIFFER
  • GER Benedikt DOLL
  • GER Erik LESSER
  • GER Johannes KUEHN
  • GER Roman REES
  • GER Simon SCHEMPP
  • ITA Dominik WINDISCH
  • ITA Giuseppe MONTELLO
  • ITA Lukas HOFER
  • ITA Thierry CHENAL
  • ITA Thomas BORMOLINI
  • JPN Mikito TACHIZAKI
  • KAZ Maxim BRAUN
  • KAZ Roman YEREMIN
  • KAZ Timur KHAMITGATIN
  • KAZ Vassiliy PODKORYTOV
  • KAZ Vladislav VITENKO
  • KOR LAPSHIN Timofei
  • LAT Andrejs RASTORGUJEVS
  • LAT Oskars MUIZNIEKS
  • LTU Tomas KAUKENAS
  • LTU Vytautas STROLIA
  • NOR Emil Hegle SVENDSEN
  • NOR Erlend BJOENTEGAARD
  • NOR Henrik L'ABEE-LUND
  • NOR Johannes Thingnes BOE
  • NOR Lars Helge BIRKELAND
  • NOR Tarjei BOE
  • OAR Anton BABIKOV
  • OAR Matvey ELISEEV
  • POL Andrzej NEDZA-KUBINIEC
  • POL Grzegorz GUZIK
  • ROU Cornel PUCHIANU
  • ROU George BUTA
  • ROU Gheorghe POP
  • ROU Marius UNGUREANU
  • ROU Remus FAUR
  • SLO Jakov FAK
  • SLO Klemen BAUER
  • SLO Lenart OBLAK
  • SLO Miha DOVZAN
  • SLO Mitja DRINOVEC
  • SUI Benjamin WEGER
  • SUI Jeremy FINELLO
  • SUI Mario DOLDER
  • SUI Martin JAEGER
  • SUI Serafin WIESTNER
  • SVK Martin OTCENAS
  • SVK Matej KAZAR
  • SVK Michal SIMA
  • SVK Simon BARTKO
  • SVK Tomas HASILLA
  • SWE Fredrik LINDSTROEM
  • SWE Jesper NELIN
  • SWE Martin PONSILUOMA
  • SWE Peppe FEMLING
  • SWE Sebastian SAMUELSSON
  • UKR Artem PRYMA
  • UKR Artem TYSHCHENKO
  • UKR Dmytro PIDRUCHNYI
  • UKR Sergii SEMENOV
  • UKR Volodymyr SIEMAKOV
  • USA Leif NORDGREN
  • USA Lowell BAILEY
  • USA Russell CURRIER
  • USA Sean DOHERTY
  • USA Tim BURKE
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
goud pursuit biatlon (dames) list
  • AUT Dunja ZDOUC
  • AUT Katharina INNERHOFER
  • AUT Lisa Theresa HAUSER
  • BLR Darya DOMRACHEVA
  • BLR Dzinara ALIMBEKAVA
  • BLR Iryna KRYUKO
  • BLR Nadezhda SKARDINO
  • BLR Nadzeya PISAREVA
  • BUL Daniela KADEVA
  • BUL Desislava STOYANOVA
  • BUL Emilia YORDANOVA
  • BUL Milena TODOROVA
  • BUL Stefani POPOVA
  • CAN Emma LUNDER
  • CAN Julia RANSOM
  • CAN Megan TANDY
  • CAN Rosanna CRAWFORD
  • CAN Sarah BEAUDRY
  • CHN TANG Jialin
  • CHN ZHANG Yan
  • CZE Eva PUSKARCIKOVA
  • CZE Jessica JISLOVA
  • CZE Lea JOHANIDESOVA
  • CZE Marketa DAVIDOVA
  • CZE Veronika VITKOVA
  • CZE Veronika ZVARICOVA
  • EST Johanna TALIHAERM
  • FIN Kaisa MAKARAINEN
  • FIN Laura TOIVANEN
  • FIN Mari LAUKKANEN
  • FIN Suvi MINKKINEN
  • FIN Venla LEHTONEN
  • FRA Anais BESCOND
  • FRA Anais CHEVALIER
  • FRA Celia AYMONIER
  • FRA Julia SIMON
  • FRA Justine BRAISAZ
  • FRA Marie DORIN HABERT
  • GBR Amanda LIGHTFOOT
  • GER Denise HERRMANN
  • GER Franziska HILDEBRAND
  • GER Franziska PREUSS
  • GER Laura DAHLMEIER
  • GER Maren HAMMERSCHMIDT
  • GER Vanessa HINZ
  • ITA Alexia RUNGGALDIER
  • ITA Dorothea WIERER
  • ITA Federica SANFILIPPO
  • ITA Karin OBERHOFER
  • ITA Lisa VITTOZZI
  • ITA Nicole GONTIER
  • JPN Asuka HACHISUKA
  • JPN Fuyuko TACHIZAKI
  • JPN Rina MITSUHASHI
  • JPN Sari FURUYA
  • JPN Yurie TANAKA
  • KAZ Alina RAIKOVA
  • KAZ Darya KLIMINA
  • KAZ Galina VISHNEVSKAYA
  • KAZ Olga POLTORANINA
  • KAZ Yelizaveta BELCHENKO
  • KOR AVVAKUMOVA Ekaterina
  • KOR FROLINA Anna
  • KOR JUNG Jumi
  • KOR KO Eunjung
  • KOR MUN Jihee
  • LAT Baiba BENDIKA
  • LTU Diana RASIMOVICIUTE
  • LTU Natalja KOCERGINA
  • NOR Hilde FENNE
  • NOR Ingrid Landmark TANDREVOLD
  • NOR Marte OLSBU
  • NOR Synnoeve SOLEMDAL
  • NOR Tiril ECKHOFF
  • OAR Tatiana AKIMOVA
  • OAR Uliana KAISHEVA
  • POL Kamila ZUK
  • POL Krystyna GUZIK
  • POL Magdalena GWIZDON
  • POL Monika HOJNISZ
  • POL Weronika NOWAKOWSKA
  • ROU Eva TOFALVI
  • SLO Anja ERZEN
  • SLO Urska POJE
  • SUI Aita GASPARIN
  • SUI Elisa GASPARIN
  • SUI Irene CADURISCH
  • SUI Lena HAECKI
  • SUI Selina GASPARIN
  • SVK Alzbeta MAJDISOVA
  • SVK Anastasiya KUZMINA
  • SVK Ivona FIALKOVA
  • SVK Paulina FIALKOVA
  • SVK Terezia POLIAKOVA
  • SWE Anna MAGNUSSON
  • SWE Elisabeth HOEGBERG
  • SWE Hanna OEBERG
  • SWE Linn PERSSON
  • SWE Mona BRORSSON
  • UKR Anastasiya MERKUSHYNA
  • UKR Iryna VARVYNETS
  • UKR Olena PIDHRUSHNA
  • UKR Valj SEMERENKO
  • UKR Vita SEMERENKO
  • UKR Yuliia DZHIMA
  • USA Clare EGAN
  • USA Emily DREISSIGACKER
  • USA Joanne FIRESTEEL REID
  • USA Maddie PHANEUF
  • USA Susan DUNKLEE
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
4. goud 1500m shorttrack (heren) list
  • AUS Andy JUNG
  • BEL Jens Maurits ALMEY
  • BEL Ward Erelas M PETRE
  • BLR Maksim SIARHEYEU
  • CAN Charle COURNOYER
  • CAN Charles HAMELIN
  • CAN Francois HAMELIN
  • CAN Pascal DION
  • CAN Samuel GIRARD
  • CHN CHEN Dequan
  • CHN HAN Tianyu
  • CHN REN Ziwei
  • CHN WU Dajing
  • CHN XU Hongzhi
  • FRA Sebastien LEPAPE
  • FRA Thibaut FAUCONNET
  • GBR Farrell TREACY
  • GBR Josh CHEETHAM
  • HUN Bence OLAH
  • HUN Csaba BURJAN
  • HUN Shaoang LIU
  • HUN Shaolin Sandor LIU
  • HUN Viktor KNOCH
  • ISR Vladislav BYKANOV
  • ITA Tommaso DOTTI
  • ITA Yuri CONFORTOLA
  • JPN Hiroki YOKOYAMA
  • JPN Kazuki YOSHINAGA
  • JPN Kei SAITO
  • JPN Keita WATANABE
  • JPN Ryosuke SAKAZUME
  • KAZ Abzal AZHGALIYEV
  • KAZ Denis NIKISHA
  • KAZ Mersaid ZHAXYBAYEV
  • KAZ Nurbergen ZHUMAGAZIYEV
  • KAZ Yerkebulan SHAMUKHANOV
  • KOR HWANG Daeheon
  • KOR KIM Dokyoum
  • KOR KWAK Yoongy
  • KOR LIM Hyojun
  • KOR SEO Yira
  • LAT Roberto PUKITIS
  • LAT Roberts Janis ZVEJNIEKS
  • NED Daan BREEUWSMA
  • NED Dennis VISSER
  • NED Dylan HOOGERWERF
  • NED Itzhak DE LAAT
  • NED Sjinkie KNEGT
  • OAR Aleksandr SHULGINOV
  • OAR Pavel SITNIKOV
  • OAR Semen ELISTRATOV
  • POL Bartosz KONOPKO
  • PRK CHOE Un Song
  • PRK JONG Kwang Bom
  • USA Aaron TRAN
  • USA J.R. CELSKI
  • USA John-Henry KRUEGER
  • USA Ryan PIVIROTTO
  • USA Thomas HONG
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
goud 1500m shorttrack (dames) list
  • AUS Deanna LOCKETT
  • CAN Jamie MACDONALD
  • CAN Kasandra BRADETTE
  • CAN Kim BOUTIN
  • CAN Marianne ST GELAIS
  • CAN Valerie MALTAIS
  • CHN FAN Kexin
  • CHN HAN Yutong
  • CHN LI Jinyu
  • CHN QU Chunyu
  • CHN ZHOU Yang
  • CZE Michaela SEJPALOVA
  • FRA Tifany HUOT MARCHAND
  • FRA Veronique PIERRON
  • GBR Charlotte GILMARTIN
  • GBR Elise CHRISTIE
  • GBR Kathryn THOMSON
  • GER Anna SEIDEL
  • GER Bianca WALTER
  • HUN Andrea KESZLER
  • HUN Bernadett HEIDUM
  • HUN Petra JASZAPATI
  • HUN Sara BACSKAI
  • HUN Zsofia KONYA
  • ITA Arianna FONTANA
  • ITA Cecilia MAFFEI
  • ITA Cynthia MASCITTO
  • ITA Lucia PERETTI
  • ITA Martina VALCEPINA
  • JPN Ayuko ITO
  • JPN Hitomi SAITO
  • JPN Shione KAMINAGA
  • JPN Sumire KIKUCHI
  • JPN Yuki KIKUCHI
  • KAZ Anastassiya KRESTOVA
  • KAZ Iong A KIM
  • KOR CHOI Minjeong
  • KOR KIM Alang
  • KOR KIM Yejin
  • KOR LEE Yubin
  • KOR SHIM Sukhee
  • NED Jorien TER MORS
  • NED Lara VAN RUIJVEN
  • NED Rianne DE VRIES
  • NED Suzanne SCHULTING
  • NED Yara VAN KERKHOF
  • OAR Ekaterina EFREMENKOVA
  • OAR Ekaterina KONSTANTINOVA
  • OAR Emina MALAGICH
  • OAR Sofia PROSVIRNOVA
  • POL Magdalena WARAKOMSKA
  • POL Natalia MALISZEWSKA
  • SGP Cheyenne GOH
  • USA Jessica KOOREMAN
  • USA Lana GEHRING
  • USA Maame BINEY
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
5. goud slalom alpine ski (heren) list
  • ALB Erjon TOLA
  • AND Joan VERDU
  • AND Marc OLIVERAS
  • ARG Sebastiano GASTALDI
  • ARM Ashot KARAPETYAN
  • AUS Dominic DEMSCHAR
  • AUS Harry LAIDLAW
  • AUT Manuel FELLER
  • AUT Marcel HIRSCHER
  • AUT Marco SCHWARZ
  • AUT Michael MATT
  • AZE Patrick BRACHNER
  • BEL Kai ALAERTS
  • BEL Sam MAES
  • BIH Emir LOKMIC
  • BLR Yuri DANILOCHKIN
  • BOL Simon BREITFUSS KAMMERLANDER
  • BRA Michel MACEDO
  • BUL Albert POPOV
  • BUL Kamen ZLATKOV
  • CAN Erik READ
  • CAN Phil BROWN
  • CHI Henrik VON APPEN
  • CHI Kai HORWITZ
  • CHN ZHANG Yangming
  • COL Michael POETTOZ
  • CRO Elias KOLEGA
  • CRO Matej VIDOVIC
  • CYP Dinos LEFKARITIS
  • DEN Casper DYRBYE NAESTED
  • DEN Christoffer FAARUP
  • ERI Shannon-Obgnai ABEDA
  • ESP Juan DEL CAMPO
  • EST Tormis LAINE
  • FIN Andreas ROMAR
  • FIN Samu TORSTI
  • FRA Alexis PINTURAULT
  • FRA Clement NOEL
  • FRA Jean-Baptiste GRANGE
  • FRA Victor MUFFAT-JEANDET
  • GBR Dave RYDING
  • GBR Laurie TAYLOR
  • GEO Iason ABRAMASHVILI
  • GER Alexander SCHMID
  • GER Fritz DOPFER
  • GER Linus STRASSER
  • GER Manuel SCHMID
  • GRE Ioannis ANTONIOU
  • HUN Dalibor SAMSAL
  • HUN Marton KEKESI
  • IRI Mohammad KIYADARBANDSARI
  • IRL Patrick MC MILLAN
  • ISL Sturla Snaer SNORRASON
  • ISR Itamar BIRAN
  • ITA Manfred MOELGG
  • ITA Stefano GROSS
  • JPN Naoki YUASA
  • JPN Tomoya ISHII
  • KAZ Igor ZAKURDAEV
  • KGZ Evgeniy TIMOFEEV
  • KOR JUNG Donghyun
  • KOR KIM Dong Woo
  • KOS Albin TAHIRI
  • LAT Kristaps ZVEJNIEKS
  • LBN Allen BEHLOK
  • LIE Marco PFIFFNER
  • LTU Andrej DRUKAROV
  • LUX Matthieu OSCH
  • MAR Adam LAMHAMEDI
  • MAS Jeffrey WEBB
  • MDA Christopher HOERL
  • MEX Rodolfo Roberto DICKSON SOMMERS
  • MKD Antonio RISTEVSKI
  • MNE Eldar SALIHOVIC
  • MON Olivier JENOT
  • NOR Henrik KRISTOFFERSEN
  • NOR Jonathan NORDBOTTEN
  • NOR Leif Kristian NESTVOLD-HAUGEN
  • NOR Sebastian FOSS-SOLEVAAG
  • NZL Adam BARWOOD
  • NZL Willis FEASEY
  • OAR Aleksander ANDRIENKO
  • OAR Alexander KHOROSHILOV
  • OAR Pavel TRIKHICHEV
  • PAK Muhammad KARIM
  • PHI Asa MILLER
  • POL Michal JASICZEK
  • POL Michal KLUSAK
  • POR Arthur HANSE
  • PRK CHOE Myong Gwang
  • PRK KANG Song Il
  • PUR Charles FLAHERTY
  • ROU Alexandru BARBU
  • RSA Connor WILSON
  • SLO Stefan HADALIN
  • SMR Alessandro MARIOTTI
  • SRB Marko STEVOVIC
  • SRB Marko VUKICEVIC
  • SUI Daniel YULE
  • SUI Loic MEILLARD
  • SUI Luca AERNI
  • SUI Ramon ZENHAEUSERN
  • SVK Adam ZAMPA
  • SVK Andreas ZAMPA
  • SVK Matej FALAT
  • SWE Andre MYHRER
  • SWE Mattias HARGIN
  • THA Nicola ZANON
  • TLS Yohan Goncalves GOUTT
  • TUR Serdar DENIZ
  • UKR Ivan KOVBASNYUK
  • USA David CHODOUNSKY
  • USA Mark ENGEL
  • USA Nolan KASPER
goud slalom alpine ski (dames) list
  • ALB Suela MEHILLI
  • AND Mireia GUTIERREZ
  • ARG Nicol GASTALDI
  • AUS Greta SMALL
  • AUT Bernadette SCHILD
  • AUT Katharina GALLHUBER
  • AUT Katharina LIENSBERGER
  • AUT Stephanie BRUNNER
  • BEL Kim VANREUSEL
  • BIH Elvedina MUZAFERIJA
  • BLR Maria SHKANOVA
  • BUL Maria KIRKOVA
  • CAN Erin MIELZYNSKI
  • CAN Laurence ST-GERMAIN
  • CAN Roni REMME
  • CHI Noelle BARAHONA
  • CHN KONG Fanying
  • CRO Andrea KOMSIC
  • CRO Ida STIMAC
  • CRO Lana ZBASNIK
  • CRO Leona POPOVIC
  • CZE Ester LEDECKA
  • CZE Gabriela CAPOVA
  • CZE Katerina PAULATHOVA
  • CZE Martina DUBOVSKA
  • EST Anna Lotta JOGEVA
  • FRA Adeline BAUD MUGNIER
  • FRA Nastasia NOENS
  • GBR Alex TILLEY
  • GBR Charlie GUEST
  • GEO Nino TSIKLAURI
  • GER Christina GEIGER
  • GER Jessica HILZINGER
  • GER Lena DUERR
  • GER Marina WALLNER
  • GRE Sophia RALLI
  • HKG NG Arabella Caroline Yili
  • HUN Mimi MAROTY
  • HUN Szonja HOZMANN
  • IRI Forough ABBASI
  • IRL Tess ARBEZ
  • ISL Freydis Halla EINARSDOTTIR
  • ITA Chiara COSTAZZA
  • ITA Irene CURTONI
  • ITA Manuela MOELGG
  • JPN Asa ANDO
  • JPN Haruna ISHIKAWA
  • KAZ Mariya GRIGOROVA
  • KEN Sabrina SIMADER
  • KOR GIM Sohui
  • KOR KANG Youngseo
  • LAT Lelde GASUNA
  • LBN Natacha MOHBAT
  • LIE Tina WEIRATHER
  • LTU Ieva JANUSKEVICIUTE
  • MAD Mialitiana CLERC
  • MEX Sarah SCHLEPER
  • MLT Elise PELLEGRIN
  • MNE Jelena VUJICIC
  • MON Alexandra COLETTI
  • NOR Kristin LYSDAHL
  • NOR Maren SKJOELD
  • NOR Nina HAVER-LOESETH
  • NOR Ragnhild MOWINCKEL
  • NZL Alice ROBINSON
  • OAR Anastasiia SILANTEVA
  • OAR Ekaterina TKACHENKO
  • POL Maryna GASIENICA-DANIEL
  • PRK KIM Ryon Hyang
  • ROU Ania Monica CAILL
  • SLO Ana BUCIK
  • SLO Marusa FERK
  • SRB Nevena IGNJATOVIC
  • SUI Denise FEIERABEND
  • SUI Melanie MEILLARD
  • SUI Michelle GISIN
  • SUI Wendy HOLDENER
  • SVK Barbara KANTOROVA
  • SVK Petra VLHOVA
  • SVK Sona MORAVCIKOVA
  • SVK Veronika VELEZ ZUZULOVA
  • SWE Anna SWENN LARSSON
  • SWE Emelie WIKSTROEM
  • SWE Estelle ALPHAND
  • SWE Frida HANSDOTTER
  • THA Alexia Arisarah SCHENKEL
  • TOG Alessia Afi DIPOL
  • TUR Ozlem CARIKCIOGLU
  • UKR Olha KNYSH
  • USA Mikaela SHIFFRIN
  • USA Resi STIEGLER
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
6. goud cross snowboard (heren) list
  • AND Lluis MARIN TARROCH
  • ARG Steven WILLIAMS
  • AUS Adam LAMBERT
  • AUS Alex PULLIN
  • AUS Cameron BOLTON
  • AUS Jarryd HUGHES
  • AUT Alessandro HAEMMERLE
  • AUT Hanno DOUSCHAN
  • AUT Lukas PACHNER
  • AUT Markus SCHAIRER
  • CAN Baptiste BROCHU
  • CAN Christopher ROBANSKE
  • CAN Eliot GRONDIN
  • CAN Kevin HILL
  • CZE Jan KUBICIK
  • ESP Laro HERRERO
  • ESP Lucas EGUIBAR
  • ESP Regino HERNANDEZ
  • FIN Anton LINDFORS
  • FRA Ken VUAGNOUX
  • FRA Loan BOZZOLO
  • FRA Merlin SURGET
  • FRA Pierre VAULTIER
  • GER Konstantin SCHAD
  • GER Martin NOERL
  • GER Paul BERG
  • ITA Emanuel PERATHONER
  • ITA Lorenzo SOMMARIVA
  • ITA Michele GODINO
  • ITA Omar VISINTIN
  • NZL Duncan CAMPBELL
  • OAR Daniil DILMAN
  • OAR Nikolay OLYUNIN
  • POL Mateusz LIGOCKI
  • SUI Jerome LYMANN
  • SUI Kalle KOBLET
  • USA Hagen KEARNEY
  • USA Jonathan CHEEVER
  • USA Mick DIERDORFF
  • USA Nick BAUMGARTNER
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
7. goud 500m schaatsen (heren) list
  • AUS Daniel GREIG
  • BEL Mathias Eddy A VOSTE
  • BLR Ignat GOLOVATSIUK
  • CAN Alex BOISVERT LACROIX
  • CAN Gilmore JUNIO
  • CAN Laurent DUBREUIL
  • CHN GAO Tingyu
  • CHN XIE Jiaxuan
  • CHN YANG Tao
  • COL Pedro CAUSIL
  • FIN Mika POUTALA
  • FIN Pekka KOSKELA
  • GER Joel DUFTER
  • GER Nico IHLE
  • ITA Mirko Giacomo NENZI
  • JPN Daichi YAMANAKA
  • JPN Joji KATO
  • JPN Tsubasa HASEGAWA
  • KAZ Artyom KRIKUNOV
  • KAZ Fedor MEZENTSEV
  • KAZ Roman KRECH
  • KAZ Stanislav PALKIN
  • KOR CHA Minkyu
  • KOR KIM Junho
  • KOR KIM Taeyun
  • KOR MO Taebum
  • NED Jan SMEEKENS
  • NED Kai VERBIJ
  • NED Kjeld NUIS
  • NED Ronald MULDER
  • NOR Haavard LORENTZEN
  • NOR Henrik RUKKE
  • POL Artur NOGAL
  • POL Artur WAS
  • POL Piotr MICHALSKI
  • POL Sebastian KLOSINSKI
  • TPE SUNG Ching Yang
  • USA Jonathan GARCIA
  • USA Kimani GRIFFIN
  • USA Mitchell WHITMORE
  • USA Shani DAVIS
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
goud 500m schaatsen (dames) list
  • AUT Vanessa HERZOG
  • BLR Kseniya SADOUSKAYA
  • CAN Heather MCLEAN
  • CAN Marsha HUDEY
  • CHN TIAN Ruining
  • CHN YU Jing
  • CHN ZHANG Hong
  • CZE Karolina ERBANOVA
  • CZE Nikola ZDRAHALOVA
  • FIN Elina RISKU
  • GER Gabriele HIRSCHBICHLER
  • GER Judith DANNHAUER
  • ITA Francesca BETTRONE
  • ITA Yvonne DALDOSSI
  • JPN Arisa GO
  • JPN Erina KAMIYA
  • JPN Nao KODAIRA
  • KAZ Yekaterina AYDOVA
  • KOR KIM Hyunyung
  • KOR KIM Minsun
  • KOR LEE Sanghwa
  • KOR PARK Seunghi
  • NED Anice DAS
  • NED Jorien TER MORS
  • NED Lotte VAN BEEK
  • NED Marrit LEENSTRA
  • NOR Hege BOEKKO
  • NOR Ida NJAATUN
  • OAR Angelina GOLIKOVA
  • POL Kaja ZIOMEK
  • POL Natalia CZERWONKA
  • ROU Alexandra IANCULESCU
  • TPE HUANG Yu Ting
  • USA Brittany BOWE
  • USA Erin JACKSON
  • USA Heather BERGSMA
  • USA Jerica TANDIMAN
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
8. goud massastart schaatsen (heren) list
  • AUT Linus HEIDEGGER
  • BEL Bart Rene M SWINGS
  • BLR Vitali MIKHAILAU
  • CAN Olivier JEAN
  • CHN WANG Hongli
  • CHN XIAKAINI Aerchenghazi
  • DEN Stefan Due SCHMIDT
  • DEN Viktor Hald THORUP
  • FRA Alexis CONTIN
  • ITA Andrea GIOVANNINI
  • JPN Ryosuke TSUCHIYA
  • JPN Shane WILLIAMSON
  • JPN Shota NAKAMURA
  • KAZ Fedor MEZENTSEV
  • KOR CHUNG Jaewon
  • KOR KIM Minseok
  • KOR LEE Seunghoon
  • LAT Haralds SILOVS
  • NED Jorrit BERGSMA
  • NED Koen VERWEIJ
  • NED Sven KRAMER
  • NOR Haavard BOEKKO
  • NOR Sverre Lunde PEDERSEN
  • NZL Peter MICHAEL
  • NZL Reyon KAY
  • POL Konrad NIEDZWIEDZKI
  • SUI Livio WENGER
  • USA Brian HANSEN
  • USA Emery LEHMAN
  • USA Joey MANTIA
  • ZZZ Winnaar niet op lijst
9. prestatie Cheryl Maas bij slopestyle list
  • 01. Goud
  • 02. Zilver
  • 03. Brons
  • 04. Vierde
  • 05. Vijfde
  • 06. Zesde
  • 07. 7e t/m 12e
  • 08. Geen finaleplaats
  • 09. Geen start
10. goud curling (dames) list
  • CAN Canada
  • CHN China
  • DEN Denmark
  • GBR Great Britain
  • JPN Japan
  • KOR Republic Of Korea
  • OAR Atleten uit Rusland
  • SUI Switzerland
  • SWE Sweden
  • USA United States
Bonus: bonus: verliezend finalist list
  • CAN Canada
  • CHN China
  • DEN Denmark
  • GBR Great Britain
  • JPN Japan
  • KOR Republic Of Korea
  • OAR Atleten uit Rusland
  • SUI Switzerland
  • SWE Sweden
  • USA United States
11. goud ijshockey (heren) list
  • CAN Canada
  • CZE Czech Republic
  • FIN Finland
  • GER Germany
  • KOR Republic Of Korea
  • NOR Norway
  • OAR Atleten uit Rusland
  • SLO Slovenia
  • SUI Switzerland
  • SVK Slovakia
  • SWE Sweden
  • USA United States
Bonus: bonus: verliezend finalist list
  • CAN Canada
  • CZE Czech Republic
  • FIN Finland
  • GER Germany
  • KOR Republic Of Korea
  • NOR Norway
  • OAR Atleten uit Rusland
  • SLO Slovenia
  • SUI Switzerland
  • SVK Slovakia
  • SWE Sweden
  • USA United States
12. nummer 1 medaille klassement list
  • Albania
  • Andorra
  • Argentina
  • Armenia
  • Australia
  • Austria
  • Azerbaidjan
  • Belarus
  • Belgium
  • Bermuda
  • Bolivia
  • Bosnia and Herzegovina
  • Brazil
  • Bulgaria
  • Canada
  • Chile
  • Chinese Taipei
  • Colombia
  • Croatia
  • Cyprus
  • Czech Republic
  • Democratic Peoples Republic of Korea
  • Democratic Republic of Timor Leste
  • Denmark
  • Ecuador
  • Eritrea
  • Estonia
  • Finland
  • France
  • Georgia
  • Germany
  • Ghana
  • Great Britain
  • Greece
  • Hong Kong China
  • Hungary
  • Iceland
  • India
  • Ireland
  • Islamic Republic of Iran
  • Israel
  • Italy
  • Jamaica
  • Japan
  • Kazakhstan
  • Kenya
  • Korea
  • Kosovo
  • Kyrgyzstan
  • Latvia
  • Lebanon
  • Liechtenstein
  • Lithuania
  • Luxembourg
  • Madagascar
  • Malaysia
  • Malta
  • Mexico
  • Monaco
  • Mongolia
  • Montenegro
  • Morocco
  • Netherlands
  • New Zealand
  • Nigeria
  • Norway
  • Olympic Athlete from Russia OAR
  • Pakistan
  • People s Republic of China
  • Philippines
  • Poland
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Republic of Korea
  • Republic of Moldova
  • Romania
  • San Marino
  • Serbia
  • Singapore
  • Slovakia
  • Slovenia
  • South Africa
  • Spain
  • Sweden
  • Switzerland
  • Thailand
  • The Former Yugoslav Republic of Macedonia
  • Togo
  • Tonga
  • Turkey
  • Ukraine
  • United States of America
  • Uzbekistan
nummer 2 medaille klassement list
  • Albania
  • Andorra
  • Argentina
  • Armenia
  • Australia
  • Austria
  • Azerbaidjan
  • Belarus
  • Belgium
  • Bermuda
  • Bolivia
  • Bosnia and Herzegovina
  • Brazil
  • Bulgaria
  • Canada
  • Chile
  • Chinese Taipei
  • Colombia
  • Croatia
  • Cyprus
  • Czech Republic
  • Democratic Peoples Republic of Korea
  • Democratic Republic of Timor Leste
  • Denmark
  • Ecuador
  • Eritrea
  • Estonia
  • Finland
  • France
  • Georgia
  • Germany
  • Ghana
  • Great Britain
  • Greece
  • Hong Kong China
  • Hungary
  • Iceland
  • India
  • Ireland
  • Islamic Republic of Iran
  • Israel
  • Italy
  • Jamaica
  • Japan
  • Kazakhstan
  • Kenya
  • Korea
  • Kosovo
  • Kyrgyzstan
  • Latvia
  • Lebanon
  • Liechtenstein
  • Lithuania
  • Luxembourg
  • Madagascar
  • Malaysia
  • Malta
  • Mexico
  • Monaco
  • Mongolia
  • Montenegro
  • Morocco
  • Netherlands
  • New Zealand
  • Nigeria
  • Norway
  • Olympic Athlete from Russia OAR
  • Pakistan
  • People s Republic of China
  • Philippines
  • Poland
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Republic of Korea
  • Republic of Moldova
  • Romania
  • San Marino
  • Serbia
  • Singapore
  • Slovakia
  • Slovenia
  • South Africa
  • Spain
  • Sweden
  • Switzerland
  • Thailand
  • The Former Yugoslav Republic of Macedonia
  • Togo
  • Tonga
  • Turkey
  • Ukraine
  • United States of America
  • Uzbekistan
nummer 3 medaille klassement list
  • Albania
  • Andorra
  • Argentina
  • Armenia
  • Australia
  • Austria
  • Azerbaidjan
  • Belarus
  • Belgium
  • Bermuda
  • Bolivia
  • Bosnia and Herzegovina
  • Brazil
  • Bulgaria
  • Canada
  • Chile
  • Chinese Taipei
  • Colombia
  • Croatia
  • Cyprus
  • Czech Republic
  • Democratic Peoples Republic of Korea
  • Democratic Republic of Timor Leste
  • Denmark
  • Ecuador
  • Eritrea
  • Estonia
  • Finland
  • France
  • Georgia
  • Germany
  • Ghana
  • Great Britain
  • Greece
  • Hong Kong China
  • Hungary
  • Iceland
  • India
  • Ireland
  • Islamic Republic of Iran
  • Israel
  • Italy
  • Jamaica
  • Japan
  • Kazakhstan
  • Kenya
  • Korea
  • Kosovo
  • Kyrgyzstan
  • Latvia
  • Lebanon
  • Liechtenstein
  • Lithuania
  • Luxembourg
  • Madagascar
  • Malaysia
  • Malta
  • Mexico
  • Monaco
  • Mongolia
  • Montenegro
  • Morocco
  • Netherlands
  • New Zealand
  • Nigeria
  • Norway
  • Olympic Athlete from Russia OAR
  • Pakistan
  • People s Republic of China
  • Philippines
  • Poland
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Republic of Korea
  • Republic of Moldova
  • Romania
  • San Marino
  • Serbia
  • Singapore
  • Slovakia
  • Slovenia
  • South Africa
  • Spain
  • Sweden
  • Switzerland
  • Thailand
  • The Former Yugoslav Republic of Macedonia
  • Togo
  • Tonga
  • Turkey
  • Ukraine
  • United States of America
  • Uzbekistan

Het Evenement

Informatie over dit evenement volgt nog.

Het Spel

Alle inzendingen en waardes
Deadline: 8 februari 2018 om 23:59:59
Gepubliceerd op 17/06/2018
Aangepast op 06/07/2018
Auteur: Roversnest