Giro d’Italia

Giro d’Italia
 

De Vragen

1. roze trui na 2 etappes jeruzalem list
  • AG2R-La Mondiale
  • Androni Giocattoli
  • Astana Pro Team
  • Bahrain-Merida
  • Bardiani CSF
  • BMC Racing Team
  • Bora-Hansgrohe
  • Groupama-FDJ
  • Israel Cycling Academy
  • Lotto-Soudal
  • Mitchelton-Scott
  • Movistar Team
  • Quick Step Floors
  • Team Dimension Data
  • Team EF-Dapac Cannondale
  • Team Katusha-Alpecin
  • Team Lotto-Jumbo
  • Team Sky
  • Team Sunweb
  • Trek-Segafredo
  • UAE-Team Emirates
  • Wilier Triestina-Selle Italia
2. winnaar koninginnerit list
  • ALM Alexandre GENIEZ (FRA)
  • ALM Clement VENTURINI (FRA)
  • ALM Francois BIDARD (FRA)
  • ALM Hubert DUPONT (FRA)
  • ALM Matteo MONTAGUTI (ITA)
  • ALM Michael CHEREL (FRA)
  • ALM Nico DENZ (GER)
  • ALM Quentin JAEREGUI (FRA)
  • AND Andrea VENDRAMA (ITA)
  • AND Davide BALLERINI (ITA)
  • AND Fausto MASNADA (ITA)
  • AND Francesco GAVAZZI (ITA)
  • AND Manuel BELLETTI (ITA)
  • AND Marco FRAPPORTI (ITA)
  • AND Mattia CATTANEO (ITA)
  • AND Rodolfo TORRES AGUDELO (COL)
  • AST Alexey LUTSENKO (KAZ)
  • AST Andrey ZEITS (KAZ)
  • AST Davide VILLELLA (ITA)
  • AST Jan HIRT (CZE)
  • AST Luis Leon SANCHES GIL (ESP)
  • AST Miguel LOPEZ MORENO (COL)
  • AST Pello BILBOA LOPEZ DE ARMENTIA (ESP)
  • AST Tanel KANGERT (EST)
  • BAR Alessandro TONELLI
  • BAR Andrea GUARDINI (ITA)
  • BAR Enrico BARBIN (ITA)
  • BAR Guilio CICCONE (ITA)
  • BAR Manuel SENNI (ITA)
  • BAR Mirco MAESTRI (ITA)
  • BAR Paolo SIMION (ITA)
  • BAR Simone ANDREETTA (ITA)
  • BMC Alessandro DE MARCHI (ITA)
  • BMC Francisco VENTOSO ALBERDI (ESP)
  • BMC Jean Pierre DRUCKER (LUX)
  • BMC Jurgen ROELANDTS (BEL)
  • BMC Kilian FRANKINY (SUI)
  • BMC Nicolas ROCHE (IRL)
  • BMC Patrick Bevin (NZL)
  • BMC Rohan DENNIS (AUS)
  • BOH Andreas SCHILLINGER (GER)
  • BOH Cesare BENEDETTI (ITA)
  • BOH Christoph PFINGSTEN (GER)
  • BOH Davide FORMOLO (ITA)
  • BOH Felix GROSSSCHARTNER (AUT)
  • BOH Patrick KONRAD (AUT)
  • BOH Rudiger SELIG (GER)
  • BOH Sam BENNETT (IRL)
  • DDD Ben Alexander O CONNOR (AUS)
  • DDD Benjamin KING (USA)
  • DDD Igor ANTON HERNANDEZ (ESP)
  • DDD Jacobus VENTER (RSA)
  • DDD Jacques JANSE VAN RENSBURG (RSA)
  • DDD Louis MEINTJES (RSA)
  • DDD Natnael BERHANE TEWELDEMEDHIN (ERI)
  • DDD Ryan GIBBONS (RSA)
  • EFD Brendan CANTY (AUS)
  • EFD Hugh CARTHY (GBR)
  • EFD Joseph DOMBROWSKI (USA)
  • EFD Michael WOODS (CAN)
  • EFD Mitchell DOCKER (AUS)
  • EFD Nathan BROWN (USA)
  • EFD Sacha MODOLO (ITA)
  • EFD Tom VAN ASBROECK (BEL)
  • FDJ Anthony ROUX (FRA)
  • FDJ Georg PREIDLER (AUT)
  • FDJ Jeremy ROY (FRA)
  • FDJ Matthieu LADAGNOUS (FRA)
  • FDJ Sebastian REICHENBACH (SUI)
  • FDJ Steve MORABITO (SUI)
  • FDJ Thibaut PINOT (FRA)
  • FDJ William BONNET (FRA)
  • ICA Ben HERMANS (BEL)
  • ICA Guillaume BOIVIN (CAN)
  • ICA Guy NIV (ISR)
  • ICA Guy SAGIV (ISR)
  • ICA Kristian SBARAGLI (ITA)
  • ICA Krists NEILANDS (BEL)
  • ICA Ruben PLAZA MOLINA (ESP)
  • ICA Zakkari DEMPSTER (AUS)
  • KAT Alex DOWSETT (GBR)
  • KAT Baptiste PLANCKAERT (BEL)
  • KAT Jose GONCALVES (POR)
  • KAT Mads WURTZ SCHMIDT (DEN)
  • KAT Maurits LAMMERTINK (NED)
  • KAT Maxim BELKOV (RUS)
  • KAT Tony MARTIN (GER)
  • LTS Adam HANSEN (AUS)
  • LTS Frederik FRISON (BEL)
  • LTS Jens DEBUSSCHERE (BEL)
  • LTS Lars Yting BAK (DEN)
  • LTS Sander ARMEE (BEL)
  • LTS Tim WELLENS (BEL)
  • LTS Tosh VAN DER SANDE (BEL)
  • LTS Victor CAMPENAERTS (BEL)
  • MOV Antonio PEDRERO LOPEZ (ESP)
  • MOV Carlos BETANCUR GOMEZ (COL)
  • MOV Dayer QUINTANA ROJAS (COL)
  • MOV Eduardo SEPULVEDA (ARG)
  • MOV Rafael VALLS FERRI (ESP)
  • MOV Richard CARAPAZ (ECU)
  • MOV Ruben FERNANDEZ ANDUJAR (ESP)
  • MOV Victor DE LA PARTE (ESP)
  • MTS Christopher JUUL JENSEN (DEN)
  • MTS Jack HAIG (AUS)
  • MTS Johan CHAVES RUBIO (COL)
  • MTS Mikel NIEVE ITURALDE (ESP)
  • MTS Roman KREUZIGER (CZE)
  • MTS Sam BEWLEY (NZL)
  • MTS Simon YATES (GBR)
  • MTS Svein TUFT (CAN)
  • QST Elia VIVIANI (ITA)
  • QST Eros CAPECCHI (ITA)
  • QST Fabio SABATINI (ITA)
  • QST Florian SENECHAL (FRA)
  • QST Maximilian SCHACHMANN (GER)
  • QST Michael MORKOV (DEN)
  • QST Remi CAVAGNA (FRA)
  • QST Zdenek STYBAR (CZE)
  • SKY Christian KNEES (GBR)
  • SKY Christopher FROOME (GBR)
  • SKY David DE LA CRUZ (ESP)
  • SKY Kenny ELISSONDE (ESP)
  • SKY Salvatore PUCCIO (ITA)
  • SKY Sergio HENAO MONTOYA (COL)
  • SKY Vasil KIRYIENKA (BLR)
  • SKY Wouter POELS (NED)
  • SUN Chad HAGA (USA)
  • SUN Chris HAMILTON (AUS)
  • SUN Laurens TEN DAM (NED)
  • SUN Lennard HOFSTEDE (NED)
  • SUN Louis VERVAEKE (BEL)
  • SUN Roy CURVERS (NED)
  • SUN Sam OOMEN (NED)
  • SUN Tom DUMOULIN (NED)
  • TBM Antonio NIBALI (ITA)
  • TBM Domen NOVAK (SLO)
  • TBM Domenico POZZOVIVO (ITA)
  • TBM Giovanni VISCONTI (ITA)
  • TBM Kanstantin SUITSOU (BLR)
  • TBM Manuele BOARDO (ITA)
  • TBM Matej MOHORIC (SLO)
  • TBM Niccolo BONIFAZIO (ITA)
  • TFS Boy VAN POPPEL (NED)
  • TFS Gianluca BRAMBILLA (ITA)
  • TFS Jarlinson PANTANO GOMEZ (COL)
  • TFS Laurent DIDIER (LUX)
  • TFS Mads PEDERSEN (DEN)
  • TFS Markel IRIZAR ARANBURU (ESP)
  • TFS Niklas EG (DEN)
  • TFS Ryan MULLEN (IRL)
  • TLJ Bertjan LINDEMAN (NED)
  • TLJ Danny VAN POPPEL (NED)
  • TLJ Enrico BATTAGLIN (ITA)
  • TLJ George BENNETT (NZL)
  • TLJ Gijs VAN HOECKE (BEL)
  • TLJ Jos VAN EMDEN (NED)
  • TLJ Koen BOUWMAN (NED)
  • TLJ Robert GESINK (NED)
  • UAE Diego ULISSI (ITA)
  • UAE Fabio ARU (ITA)
  • UAE Jan POLANC (SLO)
  • UAE Jhon Darwin ATAPUMA (COL)
  • UAE Manuele MORI (ITA)
  • UAE Marco MARCATO (ITA)
  • UAE Valerio CONTI (ITA)
  • UAE Vegard Stake LAENGEN (NOR)
  • WIL Eduardo ZARDINI (ITA)
  • WIL Eugert ZHUPA (ALB)
  • WIL Filippo POZZATO (ITA)
  • WIL Guiseppe FONZI (ITA)
  • WIL Jacopo MOSCA (ITA)
  • WIL Jakub MARECZKO (ITA)
  • WIL Liam BERTAZZO (ITA)
  • WIL Marco COLEDAN (ITA)
  • ZZZ winnaar staat niet op lijst
3. winnaar giro d italia list
  • ALM Alexandre GENIEZ (FRA)
  • ALM Clement VENTURINI (FRA)
  • ALM Francois BIDARD (FRA)
  • ALM Hubert DUPONT (FRA)
  • ALM Matteo MONTAGUTI (ITA)
  • ALM Michael CHEREL (FRA)
  • ALM Nico DENZ (GER)
  • ALM Quentin JAEREGUI (FRA)
  • AND Andrea VENDRAMA (ITA)
  • AND Davide BALLERINI (ITA)
  • AND Fausto MASNADA (ITA)
  • AND Francesco GAVAZZI (ITA)
  • AND Manuel BELLETTI (ITA)
  • AND Marco FRAPPORTI (ITA)
  • AND Mattia CATTANEO (ITA)
  • AND Rodolfo TORRES AGUDELO (COL)
  • AST Alexey LUTSENKO (KAZ)
  • AST Andrey ZEITS (KAZ)
  • AST Davide VILLELLA (ITA)
  • AST Jan HIRT (CZE)
  • AST Luis Leon SANCHES GIL (ESP)
  • AST Miguel LOPEZ MORENO (COL)
  • AST Pello BILBOA LOPEZ DE ARMENTIA (ESP)
  • AST Tanel KANGERT (EST)
  • BAR Alessandro TONELLI
  • BAR Andrea GUARDINI (ITA)
  • BAR Enrico BARBIN (ITA)
  • BAR Guilio CICCONE (ITA)
  • BAR Manuel SENNI (ITA)
  • BAR Mirco MAESTRI (ITA)
  • BAR Paolo SIMION (ITA)
  • BAR Simone ANDREETTA (ITA)
  • BMC Alessandro DE MARCHI (ITA)
  • BMC Francisco VENTOSO ALBERDI (ESP)
  • BMC Jean Pierre DRUCKER (LUX)
  • BMC Jurgen ROELANDTS (BEL)
  • BMC Kilian FRANKINY (SUI)
  • BMC Nicolas ROCHE (IRL)
  • BMC Patrick Bevin (NZL)
  • BMC Rohan DENNIS (AUS)
  • BOH Andreas SCHILLINGER (GER)
  • BOH Cesare BENEDETTI (ITA)
  • BOH Christoph PFINGSTEN (GER)
  • BOH Davide FORMOLO (ITA)
  • BOH Felix GROSSSCHARTNER (AUT)
  • BOH Patrick KONRAD (AUT)
  • BOH Rudiger SELIG (GER)
  • BOH Sam BENNETT (IRL)
  • DDD Ben Alexander O CONNOR (AUS)
  • DDD Benjamin KING (USA)
  • DDD Igor ANTON HERNANDEZ (ESP)
  • DDD Jacobus VENTER (RSA)
  • DDD Jacques JANSE VAN RENSBURG (RSA)
  • DDD Louis MEINTJES (RSA)
  • DDD Natnael BERHANE TEWELDEMEDHIN (ERI)
  • DDD Ryan GIBBONS (RSA)
  • EFD Brendan CANTY (AUS)
  • EFD Hugh CARTHY (GBR)
  • EFD Joseph DOMBROWSKI (USA)
  • EFD Michael WOODS (CAN)
  • EFD Mitchell DOCKER (AUS)
  • EFD Nathan BROWN (USA)
  • EFD Sacha MODOLO (ITA)
  • EFD Tom VAN ASBROECK (BEL)
  • FDJ Anthony ROUX (FRA)
  • FDJ Georg PREIDLER (AUT)
  • FDJ Jeremy ROY (FRA)
  • FDJ Matthieu LADAGNOUS (FRA)
  • FDJ Sebastian REICHENBACH (SUI)
  • FDJ Steve MORABITO (SUI)
  • FDJ Thibaut PINOT (FRA)
  • FDJ William BONNET (FRA)
  • ICA Ben HERMANS (BEL)
  • ICA Guillaume BOIVIN (CAN)
  • ICA Guy NIV (ISR)
  • ICA Guy SAGIV (ISR)
  • ICA Kristian SBARAGLI (ITA)
  • ICA Krists NEILANDS (BEL)
  • ICA Ruben PLAZA MOLINA (ESP)
  • ICA Zakkari DEMPSTER (AUS)
  • KAT Alex DOWSETT (GBR)
  • KAT Baptiste PLANCKAERT (BEL)
  • KAT Jose GONCALVES (POR)
  • KAT Mads WURTZ SCHMIDT (DEN)
  • KAT Maurits LAMMERTINK (NED)
  • KAT Maxim BELKOV (RUS)
  • KAT Tony MARTIN (GER)
  • LTS Adam HANSEN (AUS)
  • LTS Frederik FRISON (BEL)
  • LTS Jens DEBUSSCHERE (BEL)
  • LTS Lars Yting BAK (DEN)
  • LTS Sander ARMEE (BEL)
  • LTS Tim WELLENS (BEL)
  • LTS Tosh VAN DER SANDE (BEL)
  • LTS Victor CAMPENAERTS (BEL)
  • MOV Antonio PEDRERO LOPEZ (ESP)
  • MOV Carlos BETANCUR GOMEZ (COL)
  • MOV Dayer QUINTANA ROJAS (COL)
  • MOV Eduardo SEPULVEDA (ARG)
  • MOV Rafael VALLS FERRI (ESP)
  • MOV Richard CARAPAZ (ECU)
  • MOV Ruben FERNANDEZ ANDUJAR (ESP)
  • MOV Victor DE LA PARTE (ESP)
  • MTS Christopher JUUL JENSEN (DEN)
  • MTS Jack HAIG (AUS)
  • MTS Johan CHAVES RUBIO (COL)
  • MTS Mikel NIEVE ITURALDE (ESP)
  • MTS Roman KREUZIGER (CZE)
  • MTS Sam BEWLEY (NZL)
  • MTS Simon YATES (GBR)
  • MTS Svein TUFT (CAN)
  • QST Elia VIVIANI (ITA)
  • QST Eros CAPECCHI (ITA)
  • QST Fabio SABATINI (ITA)
  • QST Florian SENECHAL (FRA)
  • QST Maximilian SCHACHMANN (GER)
  • QST Michael MORKOV (DEN)
  • QST Remi CAVAGNA (FRA)
  • QST Zdenek STYBAR (CZE)
  • SKY Christian KNEES (GBR)
  • SKY Christopher FROOME (GBR)
  • SKY David DE LA CRUZ (ESP)
  • SKY Kenny ELISSONDE (ESP)
  • SKY Salvatore PUCCIO (ITA)
  • SKY Sergio HENAO MONTOYA (COL)
  • SKY Vasil KIRYIENKA (BLR)
  • SKY Wouter POELS (NED)
  • SUN Chad HAGA (USA)
  • SUN Chris HAMILTON (AUS)
  • SUN Laurens TEN DAM (NED)
  • SUN Lennard HOFSTEDE (NED)
  • SUN Louis VERVAEKE (BEL)
  • SUN Roy CURVERS (NED)
  • SUN Sam OOMEN (NED)
  • SUN Tom DUMOULIN (NED)
  • TBM Antonio NIBALI (ITA)
  • TBM Domen NOVAK (SLO)
  • TBM Domenico POZZOVIVO (ITA)
  • TBM Giovanni VISCONTI (ITA)
  • TBM Kanstantin SUITSOU (BLR)
  • TBM Manuele BOARDO (ITA)
  • TBM Matej MOHORIC (SLO)
  • TBM Niccolo BONIFAZIO (ITA)
  • TFS Boy VAN POPPEL (NED)
  • TFS Gianluca BRAMBILLA (ITA)
  • TFS Jarlinson PANTANO GOMEZ (COL)
  • TFS Laurent DIDIER (LUX)
  • TFS Mads PEDERSEN (DEN)
  • TFS Markel IRIZAR ARANBURU (ESP)
  • TFS Niklas EG (DEN)
  • TFS Ryan MULLEN (IRL)
  • TLJ Bertjan LINDEMAN (NED)
  • TLJ Danny VAN POPPEL (NED)
  • TLJ Enrico BATTAGLIN (ITA)
  • TLJ George BENNETT (NZL)
  • TLJ Gijs VAN HOECKE (BEL)
  • TLJ Jos VAN EMDEN (NED)
  • TLJ Koen BOUWMAN (NED)
  • TLJ Robert GESINK (NED)
  • UAE Diego ULISSI (ITA)
  • UAE Fabio ARU (ITA)
  • UAE Jan POLANC (SLO)
  • UAE Jhon Darwin ATAPUMA (COL)
  • UAE Manuele MORI (ITA)
  • UAE Marco MARCATO (ITA)
  • UAE Valerio CONTI (ITA)
  • UAE Vegard Stake LAENGEN (NOR)
  • WIL Eduardo ZARDINI (ITA)
  • WIL Eugert ZHUPA (ALB)
  • WIL Filippo POZZATO (ITA)
  • WIL Guiseppe FONZI (ITA)
  • WIL Jacopo MOSCA (ITA)
  • WIL Jakub MARECZKO (ITA)
  • WIL Liam BERTAZZO (ITA)
  • WIL Marco COLEDAN (ITA)
  • ZZZ winnaar staat niet op lijst
Bonus: bonus: beste nederlander list
  • KAT Maurits LAMMERTINK (NED)
  • SKY Wouter POELS (NED)
  • SUN Laurens TEN DAM (NED)
  • SUN Lennard HOFSTEDE (NED)
  • SUN Roy CURVERS (NED)
  • SUN Sam OOMEN (NED)
  • SUN Tom DUMOULIN (NED)
  • TFS Boy VAN POPPEL (NED)
  • TLJ Bertjan LINDEMAN (NED)
  • TLJ Danny VAN POPPEL (NED)
  • TLJ Jos VAN EMDEN (NED)
  • TLJ Koen BOUWMAN (NED)
  • TLJ Robert GESINK (NED)
  • ZZZ geen NL-renner aan finish

Het Evenement

Informatie over dit evenement volgt nog.

Het Spel

Alle inzendingen en waardes
Deadline: 3 mei 2018 om 23:59:59
Gepubliceerd op 17/06/2018
Aangepast op 06/07/2018
Auteur: Roversnest